23.10. 2023 – Sanctions, Sanctity, & Sovereignty: Analysing India’s approach to sanctions in International Law

Dne 23. října 2023 od 12:30 do 14:30 se bude konat přednáška ‚Sanctions, Sanctity, & Sovereignty: Analysing India’s approach to sanctions in International Law‘. Mluvit se bude o Indii jako o klíčovém ekonomickém a politickém subjektu a také o neutrálním postoji Indie v současné rusko-ukrajinské válce. Přednáška představí minulý i současný přístup této země k mezinárodním sankcím.

Přednášku pořáda Centrum pro mezinárodní humanitární a operační právo (CIHOL) při PF UP. Přednášet budou RASHMI RAMAN, profesorka mezinárodního práva na Jindal Global Law School a zástupkyně ředitele Centra pro mezinárodní právní studia při této škole, a KAMYA VISHWANATH, odborná asistentka Centra pro mezinárodní právní studia.

Zájemce o účast (prezenčně i online) prosíme o přihlášení předem.

Pořádá

CIHOL